Proč investovat s námi

Naše investiční strategie je navržena tak, abychom investorům dlouhodobě přinášeli očekávaný zisk a zároveň díky diverzifikaci portfolia minimalizovali případná rizika.

  1. Jsme první a jediný fond kvalifikovaných investorů licencovaný Českou národní bankou v České republice i ve střední Evropě zaměřený na investice do investičního vína nabízející investice v CZK do francouzských vín.
  2. Dohled banky s funkcí depozitáře nad námi vykonává UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., administrátorem je RSJ Custody s.r.o., vnitřním auditorem je Compllex, s.r.o., statutárním auditorem je TPA Audit s.r.o..
  3. Stavíme na dlouholetých zkušenostech Zlatka Mičky, renomovaného českého znalce a obchodníka s investičními víny.
  4. Investiční vína nakupujeme díky získaným alokacím přímo od francouzských producentů za nejvýhodnější ceny.
  5. Disponujeme licencí k obchodování na Londýnské burze investičních vín LIV-EX prostřednictvím zakládajícího partnera a portfolio manažerky Lenky Fernandes.
  6. Účtujeme nižší poplatky za správu než zahraniční fondy. Naše poplatková struktura je závislá na dosaženém zhodnocení investice investorů.
Systémové upozornění
Hlavní informace

Zlatko Míčka

Statutární ředitel a vedoucí portfolio manažer

Přední český sommeliér a odborník na investice do vína, zakladatel a majitel společnosti Merlot d’Or s.r.o., významného českého dovozce francouzských vín. 

Jako Portfolio Manager se zaměřuje na nákupy pro přímý prodej a do investičních skladů, výběr alokací En Primeur a investiční poradenství.

Každoročně organizuje Audienci Grand Crue Classé, největší degustaci Grand Crue Classé vín z Bordeaux ve střední Evropě.

Zlatko Míčka je víceprezidentem Asociace sommeliérů ČR, působí jako prezident Sommeliér Club de Bourgogne. Je členem dalších organizací jako je Commanderie du Bontemps Médoc et Graves Bordeaux.

follow me on Twitter connect on LinkedIn